Бронювання номерів

Дата

Гостей

Номери

Розкішні апартаменти з терасою

Розкішні апартаменти з терасою

Камін на дровах, смарт телевізор, Wi-Fi,  кухонний куточок, склокерамічна плита, посуд,  холодильник з морозильною камерою, санвузол, фен, капці, косметичні засоби.

Насолоджуйтесь розкішним відпочинком з комфортною обстановкою та всіма зручностями у двокімнатному апартаменті Замку Бельведер у Буковелі. Цей номер варто розглянути для сімейного відпочинку або зустрічі з друзями.

Апартаменти-студіо з терасою

Апартаменти-студіо з терасою

Камін на дровах, смарт телевізор, Wi-Fi, кухонний куточок, склокерамічна плита, посуд, холодильник з морозильною камерою, санвузол, фен, капці, косметичні засоби.

Насолоджуйтесь розкішним відпочинком з комфортною обстановкою та всіма зручностями у апартаменті-студіо з терасою Замку Бельведер у Буковелі. Цей апартамент варто розглянути для 2х гостей або сімейного відпочинку з дітьми.

Покращений одномісний номер 10 м.кв.

Покращений одномісний номер 10 м.кв.

Смарт телевізор, Wi-Fi, електрочайник, санвузол, фен, капці, косметичні засоби.

Одномісний покращений, невеликий номер зі зручностями, включаючи смарт телевізор, електрочайник, санвузол та фен. Максимальне розміщення - 2 гостей.

Апартаменти-студіо з ванною

Апартаменти-студіо з ванною

Камін на дровах, смарт телевізор, Wi-Fi, кухонний куточок, склокерамічна плита, посуд, холодильник з морозильною камерою, санвузол, гідромасажна ванна, халати, фен, капці, косметичні засоби.

Насолоджуйтесь розкішним відпочинком з комфортною обстановкою та всіма зручностями у апартаменті-студіо з гідромасажною ванною Замку Бельведер у Буковелі. Цей апартамент варто розглянути для 2х гостей або сімейного відпочинку з дітьми.

Номер з 2 спальнями

Номер з 2 спальнями

2 роздільні спальні, 2 телевізори, холодильник, електрочайник, санвузол, фен, капці, косметичні засоби, балкон.

Номер з 2 роздільними спальнями, 2 смарт телевізорами, холодильником, електрочайником, санвузлом, феном і балконом. Максимальне розміщення: 4 дорослих і 2 дітей.

Забронювати номер

УВАГА! Забороняється паління у всіх приміщеннях готелю.

Штраф за порушення цього правила складає 1000 гривень.

Контакти готелю
«Замок Бельведер»

Центр с. Поляниця, вул. Карпатська 121а безпосередньо на шляху до гірськолижного комплексу "Буковель".

Тел: +38 (050) 036 73 33
         +38 (098) 928 43 39

Email: atelier@i.ua