Бронювання номерів

Дата

Гостей

Апартаменти-студіо з ванною. 1
Апартаменти-студіо з ванною. 2
Апартаменти-студіо з ванною. 3
Апартаменти-студіо з ванною. 4
Апартаменти-студіо з ванною. 5
Апартаменти-студіо з ванною. 6
Апартаменти-студіо з ванною. 7
Апартаменти-студіо з ванною. 8
Апартаменти-студіо з ванною. 9
Апартаменти-студіо з ванною. 10

Апартаменти-студіо з ванною

Опис номеру:

Апартаменти-студіо з гідромасажною ванною розташовані на 1-му поверсі у дерев'яному котеджі. На вас чекає комфортабельне проживання у просторому номері, де ви зможете насолодитися затишком каміна на дровах та гідромасажною ванною для 2х осіб з мінеральною натрієво-гідрокарбонатною джерельною водою з PH 9,2 насиченою сірководнем. Також в апартаментах є Смарт TV із безліччю фільмів, цікавих програм та мультиків для ваших дітей. Зручний кухонний куточок оснащено склокерамічною плитою, холодильником з морозильною камерою та необхідним посудом для приготування страв. Для вашої зручності у номері є фен, халати, капці та косметичні засоби. В апартаментах можуть розміститися до 2х дорослих гостей та 2 дітей до 12 років. З вікон, відкривається чудовий вигляд на гори, дитячий майданчик та замок Бельведер. Ваш відпочинок насправді буде незабутнім у апартаментах-студіо з ванною.

Камін на дровах, смарт телевізор, Wi-Fi, кухонний куточок, склокерамічна плита, посуд, холодильник з морозильною камерою, санвузол, гідромасажна ванна, халати, фен, капці, косметичні засоби.

Насолоджуйтесь розкішним відпочинком з комфортною обстановкою та всіма зручностями у апартаменті-студіо з гідромасажною ванною Замку Бельведер у Буковелі. Цей апартамент варто розглянути для 2х гостей або сімейного відпочинку з дітьми.

Бронювання номера

Дата

Гостей

УВАГА! Забороняється паління у всіх приміщеннях готелю.

Штраф за порушення цього правила складає 1000 гривень.

Контакти готелю
«Замок Бельведер»

Центр с. Поляниця, вул. Карпатська 121а безпосередньо на шляху до гірськолижного комплексу "Буковель".

Тел: +38 (050) 036 73 33
         +38 (098) 928 43 39

Email: atelier@i.ua